Hayatı boyunca yolculuğa çıkamayan ve sadece yarım saat çalışılan 65 yaşında diş hekimi bir hanım!


Ben Ankara’da oturuyorum ve diş hekimiyim.…Oldum olası otobüsle yolculuk yapmak benim için bir kabus gibiydi. Çok küçük yaşlardan beri bu sorunum vardı.

…Biryerlere gitmem gerektiğinde son derece yoruluyordum.Kısa bir yolculuk bile bana çok uzun geliyordu. Çok sarsılıyordum.Yolculuğa her çıktığımda iki koltuk satın alıyor ve yatarak gidiyordum. Mide bulantısını azaltabilmek için yaptığım bazı hareketler de vardı. Tüm bunlarla başetmek benim için tam bir kabus gibiydi.

Yaklaşık 9 ay önce Istanbul’a gittiğimizde bir aile yemeği sırasında Işıl Hanım ile karşılaştık ve ona sorunumdan bahsettim. Işıl Hanım da bana kendi uyguladığı NLP tekniklerinin buna çözüm getirebileceğini söyledi. Ben geçebileceğine pek ihtimal vermedim ama denemekte yarar var diye düşündüm. Bir umut dünyası tabi.

-Yemeğin sonlarına doğru Işıl hanım ile içeri odaya geçtik ve yaklaşık yarım saat süren bir çalışma yaptık. Seans sırasında Işıl hanım bana bazı anıları tekrar yaşattı ve birkaç telkinde bulundu. Fazla birşey anlayamadım, olayları tam toparlayamadım

… Sonra kendisi ile çalışacak fırsat bulamadım. Vaktimiz yoktu ve biz Ankara’ya yola çıktık. Bir daha Işıl Hanım ile görüşemedik. Ancak ben şaşırtıcı bir şekilde hiçbir sorun olmadan yolculuğu geçirdim. Buna inanamadım.

…Hatta herhalde o kadar uzun bir yol değildi, acaba daha uzun bir yolculukta olur mu diye tereddüt ettim. Birkaç ay sonra yaz tatili için çıktığım bir yolculukta da sorun yaşamayınca artık bu durumumun çözümlendiğine kani oldum. Bu durum sebebiyle çok sevinçliyim.

…Çalışmamızın üzerinden şu an itibariyle 9 ay geçti ve ben bu arada 1000 km yol katettim. Eskiden bu imkansız olan birşeydi benim için.

..Işıl Hanımın çalışması ile ilgili söyleyeceğim tek şey harika! Seans sırasında da zaten çok takdir etmiştim; gerek ses tonu, gerek tavırları son derece güven verici, insanı ister istemez alıp götürüyor! Çok hoştu.

…Kendisini herkese, özellikle benim gibi sorunu olanlara çok çok tavsiye ediyorum.