Bandler Sertifikalı NLP Programı Nasıl Yapılır?


Program 8 gündür. Son derece kapsamlı bir çalışmadır. Hem teorik bilgiler hem de uygulamalı çalışmalar içerir. Keyifli , eğlenceli ve son derece ufuk açıcıdır. Richard Bandler’in Işıl Musluer gibi kendi yetkilendirdiği eğitimcilerine öğrettiği bilinçaltı teknikler kullanılarak gerçekleştirilir. Bu sayede programdan elde edilen bilgilerin doğal bir rahatlıkla uygulanabilmesinin yolu açılır.

Program aksi belirtilmediği takdirde, Işıl Musluer’in Caddebostan’daki merkezinde yapılır.  Toplantı mekanı son derece şık, samimi ve pozitif enerjilerle dolu bir ortamdır. 

Programın son günü değerlendirme ve kutlama günüdür. NLP’yi meslek olarak yapmak isteyenlerin nasıl bir yol izleyebilecekleri,  nasıl kendilerini geliştirebilecekleri ve Işıl Musluer’in mentorlüğünde nasıl tecrübe kazanabilecekleri konuşulur. Ayrıca pratik gruplarının çalışma mekanizması ve nasıl katılabilecekleri de değerlendirilir.

Programın son günü ayrıca, katılımcılar belirlenen saatler içerisinde konuk davet edebilirler. Katılımcılar bu davetliler üzerinde NLP uygulamaları yapma imkanı bulurlar ve aslında  ne kadar yol katetmiş olduklarını bizzat deneyimleme fırsatını yakalarlar. Konuklar ise hem NLP hakkında bilgi edinme fırsatını yakalarken,  hem de NLP’nin sağlayacağı faydalara ücretsiz olarak ulaşma imkanı yakalarlar.

Eğitim kutlama ve ABD’den gelecek sertifikaların katılımcılara sunulması  ile son bulur.