Işıl Musluer'den bireysel seans alanlar ne diyor? Hayatları nasıl değişmiş?

Siz de hayatınıza yeni bir yön vermek istiyorsanız

Hemen bizi arayınız!

RANDEVU AL
Tel:  0 (533) 372 16 57  -  info2 (@) isilmusluer.com

Alkol ve uyuşturucu bağımlısı olan ve eskortluk yapan 23 yaşındaki B:

"Kötü anılarım sanki hiç yaşanmamış kabuslar, ben ise güçlü ve sevgi dolu bir kız olarak hep buradayım."

… Işıl hanımın uyguladığı NLP ve bilinçaltı dönüşüm tekniği bende mucizevi sonuçlar yarattı.

… ilk seanstan sonra, kendini yok etme eğilimi olan davranışlarım yerine, kendine değer vermeyi seçen biri olarak davranmaya başladım. 

…Seanslardan sonra çok hızlı değiştim;  enerjim yenilendi, gençleştim ve güzelleştim! Beni gören arkadaşlarım adeta inanmadılar, estetik yaptırmış olabileceğimi idda ettiler. 

…Bu kadarını kimse benden beklemiyordu. Sanki bu kötü anılar hiç yaşanmamıştı. Öfkem dindi, yaşananlara ve acılarıma şükrettim, onları sevdim, onlar olmasa bu farkındalığa erişemezdim. Yeniden doğdum!  ………(tümünü oku)

Duygusal - psikolojik sorunlara çözüm; 44 yaşında bir profesör:

…44 yaşında, ABD’de saygın bir üniversiteden  doktorası olan, mühendislik fakültesinde görev yapan bir profesörüm. Işıl Musluer’e … duygusal ve psikolojik sorunlarıma daha derinden bir çözüm getirebilmek amacıyla gittim.

….çalışmamız sonucunda hayattaki önemli psikolojik problemlerimin neredeyse tümünü çözümledim.

… Hayatım dramatik bir şekilde değişti.

….Maaşımda belirgin bir artış oldu, akademik kariyerimde önemli iyileşmeler oldu.

…işyerimde ve hemen hemen bulunduğum heryerde pozitif enerjiler yaymaya başladım!

…Genel olarak Işıl Musluer’i yaptığı işte çok başarılı buluyorum. Çok pozitif bir enerjisi ve son derece yumuşak ve rahatlatıcı bir sesi var. Kendisinin, sihirli denebilecek derecede  etkili bazı donanım ve tekniklerle başkalarına yardım etmek amacında olan bir kişi olduğunu söyleyebilirim. Işıl Musluer’i tüm tanıdıklarıma kuvvetle tavsiye ediyorum.

…Işıl Musluer’e  hayatımda bu denli derin bir etki yarattığı için teşekkür ederim. ….tümünü oku. (Orjinal metin İngilizcedir.)

Nöroloji Uzmanı, Dr. E.'nin görüşleri:

Işıl hanım ile bir hipnoz eğitimi sırasında tanıştık. Kendisi çok ilgili ve bu konuda öğrenmeye çok hevesli bir tutum içindeydi. Hipnoz eğitimi sırasındaki pratik uygulamalarımız esnasında sesindeki   doğal rahatlatıcı  ton hemen fark ediliyordu . Kendisine bu konu üzerinde çalışmaya devam ederseniz çok başarılı olacağınızı düşünüyorum demiştim.

Sonrasında Işıl hanım eğitimlerine başka kurslar ile devam etmiş ve NLP eğitimi almış, arada telefon görüşmelerimiz devam ediyor ve olgularımızı paylaşıyorduk. Uzun süredir almış olduğu antidepresan ve anksiyolitik ilaçlara rağmen somatik şikayetleri devam eden bir hastamı Işıl hanıma yönlendirdim ve Işıl hanımın seansları sonrasında ilaçları azaltmaya başladık ve hastanın somatik şikayetleri belirgin olarak geriledi. Önemli bir sınav için hazırlanan oğlumda sınav öncesi konsantrasyon bozukluğu ve ders çalışamama gibi sorunlar baş gösterdi. Sedasyon yan etkisinden endişe ettiğimiz için ilaç başlayamadık ve Işıl hanım oğluma 3 saatlik bir seans yaptı ve ertesi gün hemen fark edilen çok olumlu gelişmeler oldu . Ardından uzun yıllardır depresyon bulguları olan ve ilaç tedavisine rağmen bu bulguları devam eden geçmişten gelen dinamik sorunları olan bir hastam Işıl Hanıma gitti. Işıl hanımın seanslarından sonra hastamda ki  olumlu değişimi şaşkınlıkla izledim.

Işıl hanım araştırmayı seven, olaylara bilimsel açıdan yaklaşmak isteyen, edinmiş olduğu bu deneyim ve bilgileri hastalara uygularken mutlu olan bir insan . Kendisini tebrik ediyorum bu enerji ve motivasyonunun hiç bitmemesini diliyorum.

Hayata bakış açısında değişiklik sağlanan bir danışan:

…Uzun bir zamandır yeni bir başlangıç yapmak için yeterli enerjiyi bulamıyordum. Derin bir depresyon içinde değildim ama peşinden gidecek hiçbir amaç bulamadığım, bana hiçbir şeyin çekici gelmediği bir dönemdeydim.

…Işıl Musluer’e sorunlarımı çözebilecek enerji ve gücü bulabilmek amacıyla başvurdum….psikolok ve psikiatristlere defalarca gitmiştim ve herşeye yeniden başlamak ve herşeyi yeni baştan anlatmak arzusunda değildim.

… Işıl Hanım ile 3 kez görüştük ve bu oldukça yeterli oldu. İlginç olan seanslar sırasında pek anlamadım ama sonrasında, seanslar sırasında ele aldığımız ve çözmeye çalıştığımız tüm sorunların artık benim hayatımda olmadığını şaşırarak farkettim.

…Işıl Hanım işini son derece iyi yapıyor…. Bende yarattığı intiba, “bu dünyada bana yardım etmek isteyen, sadece para peşinde olmayan biri var” şeklinde oldu.

(yazının orjinal İngilizce metnini oku.)
(Türkçe alıntılarını oku.) 

Anksiyete, korkular, sindirim sorunları!

Doktor tavsiyesi ile Bursa’dan gelen M.

…. Bursa Mudanyada yasıyorum. 25 yaşındayım.  Işıl Musluer’i doktorumun tavsiyesiyle tanıdım.

…. Evliligimdeki sorunlarim yuzunden hayatimi olumsuz etkileyen sorunlarım vardı. …Gecmisimdeki kotu olaylar sebebiyle olan  korkularımı, stres dolasıyla oluşan sindirim sorunlarımı bilinçaltı teknikleri ile Işıl Musluer tamamiyle kaldırmamı sağladı.

… Calişmaya baslamadan önce biraz çekinmiştim. Ama Işıl Hanımı gördükten ve  onun sıcak kanlı, güler yüzlü, işini severek yapan tatlı bir insan olduğunu farkettikten sonra rahatladım.

… Seanslara başladiktan sonra daha da rahatlamaya ve kotu dusuncelerimi atmaya basladım. Kendime güvenim, korkularımı yenebileceğime dair inancım yerine geldi.

…Bursa’dan Istanbul’a toplam 3 kere giderek Işıl Hanım ile görüştük.

…Yaklaşık 2 sene geçti bu seansları alalı…20 günde bir tekrarlayan, beni acillere sürükleyen … sindirim problemlerim ortadan kalktı.

…Işıl Musluer işini çok severek yapıyor. Konusunda  uzman ve çok iyi. Aldığı eğitimleri ve sertifikalarını gördüm. Gelenlere çok iyi davranıyor, nazik ve kibar. Seanslarda oldukça rahatlatıyor insanı. Ben ve ailem gerçekten çok memnun kalarak ayrıldık yanından.

… Heleki gün geçtikçe pozitif etkilerini artarak  görebilmem beni  kendimle  daha da huzurlu yaptı.

…İnsanlara anlattigimiz zaman bu değişime inanmayanlar elbet olabilir ama ben  bizzat yaşadım. Seanslar muhteşemdi.

… Işıl Musluer’i sorunları olan herkese kesinlikle tavsiye ederim.…(yazıyı oku)

Panik atak sorunu olan ve sokağa tek başına çıkamayan resim öğretmeni:

…Kabus gibiydi herşey. Bunu aşabilir miyim? Halledebilir miyim? Böyle bir olasılığını düşünemiyordum bile.

…Ve şu anda o mucize anını yaşıyorum…. Geçeceğini hayal bile edemiyordum.  O kadar kötüydüm. Bitti. Çok şeyi aştım.

…Çok şeyi farketmeme yol açtı. Geçmişte yer alan çok şeyin ortaya çıkmasına sebep oldu.

… Mutluyum. Çok mutlu hissediyorum kendimi.…(yazıyı oku)

Yolculuk fobisi olan ve yarım saat çalışılan 65 yaşında diş hekimi:

Ankara’da oturuyorum ve diş hekimiyim.…Oldum olası otobüsle yolculuk yapmak benim için bir kabus gibiydi. Çok küçük yaşlardan beri bu sorunum vardı.

Yaklaşık 9 ay önce Istanbul’a gittiğimizde bir aile yemeği sırasında Işıl Hanım ile karşılaştık ve ona sorunumdan bahsettim. Işıl Hanım buna çözüm getirebileceğini söyledi. Ben pek ihtimal vermedim.

-Yemeğin sonlarına doğru Işıl hanım ile içeri odaya geçtik ve yaklaşık yarım saat süren bir çalışma yaptık.

… Bir daha Işıl Hanım ile görüşemedik. Ancak ben şaşırtıcı bir şekilde hiçbir sorun olmadan yolculuğu geçirdim. Buna inanamadım.

…Birkaç ay sonra yaz tatili için çıktığım bir yolculukta da sorun yaşamayınca artık bu durumumun çözümlendiğine kani oldum.

…Çalışmamızın üzerinden şu an itibariyle 9 ay geçti ve ben bu arada 1000 km yol katettim. Eskiden bu imkansız olan birşeydi benim için.

..Işıl Hanımın çalışması ile ilgili söyleyeceğim tek şey harika!

…Kendisini herkese, özellikle benim gibi sorunu olanlara çok çok tavsiye ediyorum.…(yazıyı oku) 

Tek Seanslık Görüşme!

(Avukat I.T. ile yapılan görüşme)

…15-16 yaşından beri zaman zaman uzmanlardan terapiler almaktaydım. Derin bir değersizlik duygusunu içimde taşıyordum. Kimsenin bana değer vermediğini, kimsenin benim varlığıma aldırmadığını düşünüyordum. Bu derindeki duygu yıllar boyu süren terapilere rağmen kaybolmamıştı.

…Işıl ile tek bir seans yaptık ve (bu seans sonucunda)…çok belli belirsiz gibi görünen bir değişikliğin ortaya çıktığını ve artık eskisi kadar kendimi değersiz hissetmediğimi farkettim.

…Şimdi hayatım dramatik bir şekilde değişti diyemem ama açıkçası umutluyum.…Yazının İgilizce orjinalini oku. | …Türkçe alıntıları oku.

Siz de hayatınıza yeni bir yön vermek istiyorsanız

Hemen bizi arayınız!

RANDEVU AL
Tel:  0 (533) 372 16 57  -  info2 (@) isilmusluer.com