Sorunları çözmenin ve mutlu, sağlıklı ve başarılı bir hayat yaratmanın en hızlıetkili ve düşük maliyetli yolunu keşfetmek ister misiniz?

Eğer isterseniz, o zaman doğru yerdesiniz!


Çünkü NLP demek

"Kişisel Gelişim, Farkındalık, İletişim, İlişkiler, Liderlik, İkna Sanatı, Etkileme Becerisi, Hipnoz, Metaforlar, Kendine Güven, Mutluluk, Uyum, İlham Verme, Yaratıcılık, Rahatlama, Hızlı Öğrenme, Değişim, Dönüşüm, Topluluk Önünde Konuşma, Zenginlik, Satış Becerileri, Gerçek Potansiyeli Keşfetme ve Deha Yaratma" demektir!

DUYURU LİSTESİNE ÜYE OL

"NLP Uygulayıcısı Programı"

Dr. Richard Bandler'dan ıslak imzalı sertifika


Bu programı tamamlayanlar ABD'de "The Society of NLP®" tarafından hazırlanan ve Dr.Richard Bandler'ın ıslak imzasını taşıyan sertifikayı almaya hak kazanırlar. Bu sertifika dünyadaki en üst NLP standardını temsil eder. Her yerde tanınır ve uluslararası geçerliliği vardır. Yurt dışında da çalışabilme imkanlarını açar.

KAYIT OL

Neden bu programa katılacaksınız?

Eğer...

 • Hep benzer sorunlarla uğraşıyor ama bir türlü çözüm getiremiyorsanız;
 • Gerçek potansiyelinizin daha fazla olduğunu hissediyor ama bir türlü ortaya çıkaramıyor;  arzu ettiğiniz hayatı bir türlü yaratamıyorsanız;
 • Sona erdiremediğiniz bağımlılıklarınız, alışkanlıklarınız ve derin olumsuz inançlarınız var ise, ve .....devamı için tıkla

Bu program nedir?

Bu program Richard Bandler ve onun kuruluşu olan “The Society of NLP®” standartlara göre hazırlanan profesyonel bir NLP Sertifika Programıdır. Katılımcılar insan doğasının ve bilinçaltının mekanizmalarını; zihnin programları nasıl kaydettiğini ve kullandığını; ve bunlarda olumlu değişimler yapılmasının yöntemlerini ......devamı için tıkla

Bu program nasıl yapılır?

Program 8 gündür.  Hem teorik hem de uygulamalı çalışmalar içerir. Konular son derece kapsamlı bir şekilde ele alınır.  Katılımcılar  keyifli, eğlenceli ve ufuk açıcı bir ortamda NLP'nin insan hayatında derin olumlu etkiler yaratabildiğini uygulama yaparak deneyimlerler. Programın kendisi başlı başına bir kişisel gelişim yolculuğudur. Richard Bandler’in ......devamı için tıkla

...Ya sonrası?

Hayal edin bir kere!

Tüm bunları yapabilir hale gelseydiniz! Hayatınız nasıl olurdu? Etrafınıza ışık saçmaya başlasaydınız! Arzu ettiğiniz hayatı gerçekten yaratabilme becerisini elde etseydiniz! Neler değişirdi! Dünya bambaşka bir yere dönüşürdü!

Öyle değil mi?
FİYATLAR BÖLÜMÜNE ATLA

Dr. Richard Bandler NLP'yi anlatıyor:

TÜRKÇE ALTYAZILAR İÇİN TIKLAYINIZ

NLP’nin hayatınızda yaratacağı bu muhteşem dönüşümü deneyimlemeye başlamak için ...

siz de aramıza katılın!

HEMEN KAYIT OLUN

YER          :  Caddebostan İstanbul
SAAT        : 10.00 – 18.00
TEL 1          : 0 (850) 888 0 NLP (657)
TEL 2          : 0 (216) 489 53 75
EMAIL    :  info2@isilmusluer.com

Işıl Musluer ile "NLP Uygulayıcısı Programı"na katılanlar ne diyor?

"Işıl Hanım’ın yurtiçi ve yurtdışından birçok danışanıyla tecrübe ettiği ve bizlerle eğitim boyunca paylaştığı NLP dönüşüm örnekleri çok çarpıcıydı. Bu derece mucizevi sonuçları olduğunu öğrendiğimiz NLP’nin birçok tekniğini farklı uygulamalarla deneyimlemek çok keyifli ve bir o kadar da akılda kalıcı oldu."

*

"Programı Işıl Hanım’dan almayı tercih etme sebebim NLP eğitmenlik sertifikasını bizzat NLP’nin yaratıcılarından biri olan Richard Bandler’dan almış olması, bu konudaki uluslararası tüm ilgili eğitim ve gelişmeleri yakından takip edecek kadar NLPye gönül vermesi ve uzun yıllardır bizzat uygulayıcı olarak birçok kişinin hayatındaki dönüşümün bir parçası olmaktaki başarısıydı."

*

"Program süresince, Işıl Hanım’ın hipnotik yöntemleri kullanarak NLP tekniklerinin uygulanma etkinliğini büyük ölçüde attırdığını anladım. Her iki konuda uzman ve uluslararası düzeyde eğitimler almış bir eğitmen olarak Işıl Hanım’ın öğrencisi olmak ayrıcalıklıydı diye düşünüyorum."

Programa kimler katılabilir?

NLP Programına, konuya ilgi duyan, hayatını,  ilişkilerini iyileştirmek, iş ve özel hayatında daha mutlu, etkili ve başarılı olmak isteyen –  15 yaş ve üzeri – herkes katılabilir! Bu şekliyle öğrenciden, ev hanımına, spor ve sanatla uğraşanlardan, kamu ve özel sektör çalışanlarına kadar çok geniş bir yelpazeye hitap eder. Özellikle  ...devamı için tıkla

NLP nedir?

NLP kısaca duygu, davranış ve inançların nasıl oluştuğunu, bilinç ve bilinçaltının nasıl işlediğini ve bu mekanizmaların kişilerin gerçek potansiyelini devreye sokacak şekilde nasıl kullanılabileceğinin gösteren teknik ve yöntemler bütünüdür. NLP adeta beynin kullanım kılavuzu gibidir. Bilinç ve blinçaltı mekanizmaların  ......devamı için tıkla

NLP neden bu kadar güçlüdür ?

Çünkü NLP duygu, davranış ve inançların altında yatan bilinç ve bilinçaltı ile ilgili tüm mekanizmaları ele alarak çalışır. Bilinçaltı hayatımızın % 90'ını oluşturmaktadır; bilinç ise sadece % 10'u etkilemektedir.  % 90'lık bölümde yer alan değersizlik, yetersizlik, güvensizlik gibi çoğunluğu  0-7 yaş arasında oluşmuş kayıtlarda değişiklik yapılması ......devamını için tıkla

Neden Richard Bandler onaylı sertifika?

Çünkü NLP'de dünyadaki en üst standard bu! NLP’yi dünyada, o dönemdeki ortağı John Grinder ile birlikte ilk geliştiren kişi Dr. Richard Bandler. Herşeyi icat eden o! …ve siz onun onayladığı; onun tanımladığı bir yönteme uygun olarak hazırlanan bir programa katılacaksınız. Üstelik ......devamı için tıkla

Programda ele alınacak konu başlıklarının tam listesine bir göz atınız!

1. NLP nedir. Ne işe yarar? Ne gibi sonuçlar doğurur?

2. NLP Practitioner programının amacı. Kuşbakışı bir değerlendirme!
Nasıl iyi bir NLP uygulayıcısı olabilirsiniz?

3. NLP nasıl ortaya çıkmıştır? NLP’nin tarihçesi.

4. NLP’nin temel prensip ve varsayımları.

5. NLP’nin temel iletişim modelini anlamak.

6. NLP’nin değişim modeli! NLP değişimi nasıl sağlıyor?

7. Değişim hedefini doğru tanımlama ve mevcut durumdan istenilen duruma ulaşma süreci.

8. Temsil sistemleri ve NLP’de kullanımı.

9. Göz erişim ipuçları. Önemi ve kullanımı.

10. Uyum sağlanması (rapport) ve uyumu ortaya çıkarma yönteleri.

11. NLP’yi derinlemesine anlama. Zihnin yapısı. Bilinçli ve bilinçdışı zihin.

12. Farklılaştırılmış bilinç halleri ve hipnoz. Hepimizin hayatında var olan yeri.

13. Yanlış bilinenler ve doğruları.

14. NLP’de bilinçaltı mekanizmalarının kullanımı. Uygulama teknikleri.


Tam liste için  ....lütfen tıklayınız.

Bu konuları öğrenmenin  hayatınızı nasıl zenginleştirebileceğini hayal edebiliyor musunuz?

 

Neden Işıl Musluer?

Çünkü Işıl Musluer Dr.Richard Bandler’ın  Lisanslı Uluslararası Eğitmenidir. Bu ünvan son derece az kişide bulunmaktadır. Bu, Işıl Musluer’in sadece “The Society of NLP®” bünyesindeki eğitmenlerden eğitim aldığını değil, aynı zamanda Dr. Richard Bandler’ın kendisinden hocalık eğitimlerini aldığını ve bunları başarıyla tamamladığını göstermektedir. Bu sayede Işıl Musluer  Richard Bandler imzası ve “The Society of NLP<sup>TM</sup>” sertifikasıyla dünyanın her yerinde “NLP Uygulayıcı” ve “NLP Uzman Uygulayıcı” programları verme yetkisini kazanmıştır. Bu Işıl Musluer önderliğinde yürütülen programların en üst kalitede olduğunun garantisi ve güvencesidir. En önemlisi, Işıl Musluer kendisinin programlarına katılanların, en az kendisi kadar başarılı ve deneyimli birer NLP Uygulayıcıları olabilmelerini sağlama misyonu ile hareket etmektedir.  Bu misyon çerçevesinde ….devamı için tıkla. 

Bu program size ne kazandıracak?


Sizin insanlarda adeta sihirli değnekle dokunmuşçasına olumlu değişimler yaratabilen birer NLP uygulayıcıları olmanızı istiyorum!"

IŞIL MUSLUER

İnsan doğasının sırlarını öğreneceksiniz

Duygu, davranış ve inançların nasıl oluştuğunu, nasıl değiştirilebileceğini anlayacaksınız.

Sorunlarınızı çözebilecek, kendi hayatınızın gerçek yöneticisi haline gelebileceksiniz.

Hayatımızda devam eden sorunların nasıl da bilinçaltı kayıtlardan kaynaklandığını ve bu kayıtları dönüştürmeyi öğrendiğinizde nasıl da hayatınızın gerçek yöneticisi haline gelebileceğinizi öğreneceksiniz.

Çevrenizdeki herkese ve ailenize çok olumlu katkılarda bulunabileceksiniz.

Çevrenizle iletişiminiz gelişecek ve hem ailenize hem de tüm çevrenize paha biçilemez derecede önemli faydalar sağlayabilecek; daha mutlu, kendine güvenli ve başarılı insanlar haline gelmelerine yardımcı olacaksınız.

İnsanlara büyük faydalar sağlayabileceğiniz bir meslek sahibi olacaksınız.

İnsanların engellerini kaldırmalarını, gerçek potansiyellerini devreye sokmalarını ve adeta parıldamalarını sağlayabileceksiniz. Bunun maddi, manevi doyumu sizin için inanılmaz olacak.

Dünya çapında geçerli bir sertifikaya sahip olacak; yurtdışında bile çalışabilmenin yolunu açacaksınız.

Dr. Richard Bandler onaylı "The Society of NLPTM" sertifikası dünyanın her yerinde bilinmekte ve tanınmaktadır. NLP'nin size getireceği kazanımlar dışında bu sertifikayı almış olmanız da size benzersiz kapılar açabilecektir.

Tüm bunları Işıl Musluer'in hazırladığı bir program çerçevesinde elde edeceksiniz.

Birlikte öğrenme, ilerleme ve paylaşma imkanı bulacak; Işıl Musluer'in oluşturduğu bir topluluğun parçası olma imkanına kavuşacaksınız.

Dünya çapında bir meslek sahibi olmaya...

Mutluluk başarı ve karizmayı hayatınıza getirmeye

ve

İnsanların parıldamasını sağlamaya

Hazır mısınız?

İşte 7 günlük bu program sayesinde hayatınızda fark yaratacak alanlar:


Dünyada NLP’nin faydalarını deneyimlemiş milyonlarca insan hayatlarını “NLP’den önce” ve “NLP’den sonra” diye tanımlıyor!

İLİŞKİLER

Hem özel hem de iş hayatınızdaki ilişkileri daha zengin, daha verimli ve daha tatminkar kılmanın yolları.

GEÇMİŞLE BARIŞMA

Geçmişin olumsuzluklarını dönüştürüp geleceği olumlu kayıtlar üzerine oturtabilme.

FOBİLER

Korkuları, endişeleri, fobileri dakikalar içinde eritip yok etmenin yolları.

İLETİŞİM

İletişim sanatını, son derece etkili sonuçlar doğuran ve hayatı güzelleştiren şeyliyle keşfetme.

MUTLULUK

Hem kendinize hem başkalarına mutluluk dolu bir hayat yaratma.

GELECEK DENEYİMİ

Belirsizliklere rağmen sizi bekleyen muhteşem bir gelecek yaratma becerisi.

MOTİVASYON

Kendinizi motive etmenin tılsımını öğrenme. İstediğiniz her hedefin peşinden gidebilme becerisi.

TOPLULUK

Benzer ideal ve değerlere sahip bir topluluğun içinde birlikte öğrenme, eğlenme ve paylaşma imkanı.

Hazırsanız, başlayalım!


Peki yatırımınız ne olacak?Karşılığında ne elde edeceksiniz?

İşte Elde Edecekleriniz . . .

 • 7 gün süren yoğun "NLP Uygulayıcısı Programı";
 • Son derece etkili NLP mekanizmasını ve tekniklerini anlama, uygulama, deneyimleme;
 • Program sırasında deneyimlenebilecek sıradışı kişisel gelişim ve dönüşüm fırsatı;
 • Kişisel sorunları çözmek ve arzu edilen geleceği sağlamak için son derece etkili becerilerle donanma;
 • Katılımcılar ile oluşturulacak ve yıllarca devam edebilecek yakın işbirliği, dayanışma ve dostluk ortamı;
 • İnsanlara büyük fayda sağlayabilme imkanı;
 • NLP'yi profesyonel olarak yaparak hem maddi hem manevi doyumu yüksek bir meslek edinme imkanı;
 • Dünyadaki en yüksek prestije sahip NLP sertifikası olan Dr.Richard Bandler imzalı "The Society of NLP" sertifikasını almak;
 • Bu sertifikaya çok uygun bir bedelle sahip olabilmek; ( * )
 • Bu sertifika sayesinde yurt dışında da çalışabilme potansiyelini edinmek; 
 • Işıl Musluer'in NLP topluluğu içinde yer alma imkanı. (Aynı eğitime tekrar tekrar katılabilme, pratik grupları, etkinlik ve dayanışma toplantılarında yer alabilme imkanı.)

( * )  “The Society of NLP” onaylı”NLP Practitioner  Programı” tüm dünyada uygulanan bir programdır ve  bedeli yapıldığı ülkeye göre 1.600 $ ile 2.500 € arasında [9.500 ₺ ile 17.000 ₺] değişmektedir. Bu program katılımcılarına ABD’den Richard Bandler imzalı sertifika gönderilmektedir ve Işıl Musluer ile NLP Practitioner Programına katılanlara da bu sertifika gelir. (Özellikle yurt dışında çalışmayı düşünenlerin bu durumu dikkate almaları faydalı olur.) Programı bitirenler,  NLP’yi sadece öğrenmekle kalmayıp, kolaylıkla uygulayabilir hale gelmektedirler. Ancak bunun da ötesinde, Işıl Musluer’in kişisel eğitim tarzı ve geniş uygulama tecrübesi ışığında yol açtığı derinlemesine öğrenim ve kişisel dönüşümler sertifika almanın çok ötesinde  paha biçilemez ek kazanımlar olarak ortaya çıkmaktadır.  Işıl Musluer’in  ekibinde yer almak, gerektiğinde onun yönlendirme ve desteğini alabilmek ve düzenlediği pratik çalışmalarına katılabilmek çok önemlidir ve bu programı Işıl Musluer’den almanın en önemli kazanımları arasındadır. Çünkü  NLP öğrenimi hayat boyu devam eden bir yolculuktur ve öğrenilenlerin tecrübe ile zenginleştirilmesi müthiş bir NLP’ci olmanın ön şartıdır. Işıl Musluer de müthiş NLP’ciler yaratmayı hedeflemektedir.

Değeri paha biçilmez!

Hayat boyu sürecek beceriler, kendinize ve başkalarına benzersiz faydalar sağlama imkanı ve dünyanın en prestijli sertifikası ile edinilecek uluslararası bir meslek!

Kendinize yapacağınız yatırımın maliyetine göre kazanılanların oranı çok yüksek!

Siz de fırsatı kaçırmayın! Programa yazılın ve NLP ile dünyaları siz de değiştirmeye başlayın!

Richard Bandler Onaylı NLP Uygulayıcısı Programı Fiyatları

6.600,00  + % 18 KDV

Erken Ödeme İndirimi sadece ilk 5 kişi için geçerlidir. İndirim fırsatı için lütfen arayınız.

(Erken ödemenin geçerli olabilmesi için  % 10 oranındaki kaporanın şirketimiz  banka hesabına ulaşması gerekmektedir. Banka bilgileri aşağıdadır.)
Ödemenin geri kalanı programın ilk günü yapılmış olmalıdır. 

ABD’den gelen sertifika bedeli ücrete dahildir. ( * )

( * )Eğitim fiyatları ile ilgili olarak yapılacak araştırmalarda sertifika ücretinin dahil olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz. Richard Bandler’dan gelen sertifikalı NLP programlarında sertifika ücretinin ilan edilen fiyata dahil olması gerekmektedir.

 

Işıl Musluer ile, Dr. Richard Bandler’dan sertifikalı “The Society of NLP®” onaylı “NLP Uygulayıcısı Programı

Ayrıntılar için sayfanın altındaki açıklama bölümüne göz atınız.

Erken ödemenin geçerli olabilmesi için  % 10 oranındaki kaporanın şirketimiz  banka hesabına ulaşması gerekmektedir. Banka bilgileri aşağıdadır.)

Tarih: 8-14 Temmuz (7 tam gün)
Yer:
Caddebostan Istanbul
Saat: 10:00 – 18:00
Tel: 0 (850) 888 0 657;  0 (216) 489 53 75
Email: info2@isilmusluer.com

EK İNDİRİM FIRSATLARI ( * ): 

⇒  Daha önce  Işıl Musluer’in programlarına katılarak aldığınız geçerli bir “The Society of NLP” sertifikanız var ise;  aksi belirtilmedikçe ve kontenjan ya da yer sorunu olmadığı takdirde; aynı programa tekrar, çok cüzi bir bedel karşılığında katılabilirsiniz.  (Lütfen temas kurunuz)

⇒  Başka bir Bandler onaylı eğitmenin programına katılarak aldığınız, geçerli bir “The Society of NLP”  sertifikanız var ise,  bu programa % 50 indirimli katılma hakkı elde edersiniz.  % 50 indirim erken ödeme için de geçerlidir ve bu çok avantajlı bir fiyatla programa katılmanıza, bilgilerinizi güncel tutmanıza ve farklı bir eğitmenin sağlayacağı ek kazanımları elde etmenize fırsat verir. 

⇒  Bir başka kuruluştan onaylı,  5 tam gün katılım ile ve en az 1000 TL bedel ödeyerek aldığınız, geçerli bir NLP  sertifikasına sahipseniz, program fiyatı üzerinden ek % 10 indirim hakkı elde edersiniz.  % 10 ek indirim erken ödeme miktarına da uygulanır.  (**)

NOT: 

⇒  Ek indirim fırsatları sadece bu program için geçerlidir. Her programda geçerli olacak indirimler için lütfen temas kurunuz.  

⇒  Işıl Musluer program takvimi veya  şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

⇒  Program takvimi veya şartlarında ortaya çıkan değişiklik sebebiyle, program için ödeme yapmış bir katılımcının katılması imkansız hale gelir ise, yapmış olduğu ödeme kendisine 3 iş günü içerisinde iade edilir.

⇒  Işıl Musluer herhangi bir katılımcının katılımını kabul etmeme veya program başladıktan sonra katılımcının katılımına son vermesini talep etme hakkına sahiptir.  Böyle olduğu takdirde, katılımcının o günden itibaren katılamayacağı günler için yapmış olduğu ödeme kendisine iade edilir.

⇒  Programa katılanların “The Society of NLP” sertifikasını almaya hak kazanabilmeleri için  yeterli motivasyon ve çalışmayı göstermeleri ve programı başarıyla bitirmeleri gerekir.

⇒  Programa devam mecburidir. Yeterli katılım, motivayon veya başarıyı göstermeyenlere sertifika sunulmaz ve herhangi bir para iadesi  yapılmaz.  (Ancak Işıl Musluer’in sonraki programına cuzi bir bedel karşılığı katılma imkanına sahip olurlar ve başarı gösterdiklerinde sertifikayı almaya hak kazanırlar.)

⇒  (**) Online eğitim sertifikaları indirim hakkı doğurmaz.  Bir başka kuruluştan alınmış olan NLP sertifikasının indirim hakkı doğurup doğurmadığını teyid için lütfen temas kurunuz.  

⇒  Sertifika sebebiyle kazanılan indirim sadece tek bir sertifika için geçerlidir.

 

Transferin yapılacağı Banka Hesabı:

ENPARA IBAN:  TR48 0011 1000 0000 0073 4173 92 (Işıl Musluer Şirket hesabı)

Transferi yaparken lütfen açıklama kısmına:

 1. Adınızı, soyadınızı,  telefon numaranızı ve “NLP UYG.P. ÖN ÖDEMESİ” açıklamasını giriniz; ve,
 2. Transfer dekontunu info2@isilmusluer.com emailine gönderiniz. Dekontunuz elimize geçtiğinde hemen sizinle temas kuracağız.


Share

Dr. Richard Bandler ve onun kuruluşu “The Society of NLP®” tarafından tüm dünyada yürütülen “NLP Practitioner | NLP Uygulayıcısı Programı.

“Programı tamamlayanlar, ABD’de hazırlanarak gönderilen Dr. Richard Bandler ıslak imzalı “The Society of NLP” sertifikasını alırlar.

Program “The Society of NLP®” tarafından yetkilendirilmiş Işıl Musluer tarafından verilmektedir. (http://www.nlptrainers.com/search/instsearch.php)

Program süresi 7 gündür.

 

NLP – Neuro Linguistik  Programming kelimelerinin birleşiminden oluşmuştur. NLP beynin yapısını, dilin bu yapı üzerindeki etkisini ve tıpkı bir bilgisayar gibi insan zihninin de programlanabileceğini inceler.  Son derece güçlü, hızlı ve  etkili sonuç veren teknikler içerir.

Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız. 

İşte elde edecekleriniz:

 

 • 8 gün süren yoğun “NLP Uygulayıcısı Programı”;
 • Son derece etkili NLP mekanizmasını ve tekniklerini anlama, uygulama, deneyimleme;
 • Program sırasında deneyimlenebilecek sıradışı kişisel gelişim ve dönüşüm fırsatı;
 • Kişisel sorunları çözmek ve arzu edilen geleceği sağlamak için son derece etkili becerilerle donanma;
 • Katılımcılar ile oluşturulacak ve yıllarca devam edebilecek yakın işbirliği, dayanışma ve dostluk ortamı;
 • İnsanlara büyük fayda sağlayabilme imkanı;
 • NLP’yi profesyonel olarak yaparak hem maddi hem manevi doyumu yüksek bir meslek sahibi olma imkanı;
 • Dünyadaki en prestijli NLP sertifikası olan Dr.Richard Bandler imzalı “The Society of NLP” sertifikasına sahip olmak;
 • Bu sertifikaya çok uygun bir bedelle sahip olmak. ( * )
 • Bu sertifika sayesinde yurt dışında da çalışabilme potansiyeline sahip olmak;
 • Işıl Musluer’in NLP topluluğu içinde yer alma imkanı. (Aynı eğitime tekrar katılabilme, pratik grupları, etkinlik ve dayanışma toplantıları)

( * )  “The Society of NLP” onaylı”NLP Practitioner  Programı” tüm dünyada uygulanan bir programdır ve  bedeli yapıldığı ülkeye göre 1.600 $ ile 2.500 € arasında [9.500 ₺ ile 17.000 ₺] değişmektedir. Bu program katılımcılarına ABD’den Richard Bandler imzalı sertifika gönderilmektedir ve Işıl Musluer ile NLP Practitioner Programına katılanlara da bu sertifika gelir. (Özellikle yurt dışında çalışmayı düşünenlerin bu durumu dikkate almaları faydalı olur.) Programı bitirenler,  NLP’yi sadece öğrenmekle kalmayıp, kolaylıkla uygulayabilir hale gelmektedirler. Ancak bunun da ötesinde, Işıl Musluer’in kişisel eğitim tarzı ve geniş uygulama tecrübesi ışığında yol açtığı derinlemesine öğrenim ve kişisel dönüşümler sertifika almanın çok ötesinde  paha biçilemez ek kazanımlar olarak ortaya çıkmaktadır.  Işıl Musluer’in  ekibinde yer almak, gerektiğinde onun yönlendirme ve desteğini alabilmek ve düzenlediği pratik çalışmalarına katılabilmek çok önemlidir ve bu programı Işıl Musluer’den almanın en önemli kazanımları arasındadır. Çünkü  NLP öğrenimi hayat boyu devam eden bir yolculuktur ve öğrenilenlerin tecrübe ile zenginleştirilmesi müthiş bir NLP’ci olmanın ön şartıdır. Işıl Musluer de müthiş NLP’ciler yaratmayı hedeflemektedir.