Toplantı 21 Haziran 2020 Pazar günü Saat 12:00 - 12:40 arasında yapılacaktır. Katılım formunu dolduranlara zoom bağlantı linki gönderilecektir. ( * )

ENGLISH

Bu çalışma koronavirüs sorununun devam ettiği bu dönemde olumsuz duyguların dönüştürülmesine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenmektedir. Katılım ÜCRETSİZDİR.

Olumsuz duyguları hızla dönüştürmek için Quick-MOODFix

Korku, kaygı gibi olumsuz duyguları hızla dönüştürmeye imkan sağlayan bir grup etkinliğidir. Zoom konferans programı ile online olarak yapılır. (Katılımcılara ayrıntılar gönderilecektir.)

Uygulama süresi 15 dakika, toplam etkinlik süresi ise kırk dakikadır. Uygulama dışındaki süre sohbet ve bilgi paylaşımına ayrılmıştır. Katılımcıların uygulama sırasında kameralarını açmaları gerekmektedir

Çalışma genellikle  son derece hızlı ve etkili sonuç verir.  Olumsuz duyguların kökenlerine, içeriklerine ve özel bilgilere değinmeye gerek olmadan çalışılır. Özel bir kıyafet ya da mekana ihtiyaç doğurmaz. Rahatsız edilmeyeceğiniz bir ortamda bulunmak ve gözlerinizi kapattığınızda düşmeyecek şekilde  oturabileceğiniz bir koltuk ya da sandalye kullanmak yeterlidir.

Toplantıya 12 yaş üstü herkes katılabilir.  Ailelerin grup olarak katılmaları mümkündür. Katılımcıların yanlarında bir kağıt ve kalem bulundurmaları faydalı olacaktır.

Bilincin kaybolması veya herhangi bir olumsuz etki oluşması söz konusu değildir. Bir teşhis ya da tedavi yöntemi değildir. Hayata  başka bir bakış açısı geliştirilmesini sağlayan bir kişisel gelişim tekniği olarak değerlendirilebilir. Araç kullanıyor ya da dikkat gerektiren bir işle uğraşıyorsanız lütfen toplantıya katılmayınız.  Işıl Musluer çalışma sonuçları ile bir taahhüt vermemekte ve ortaya çıkabilecek olumsuzluklarla ilgili bir sorumluluk üstlenmemektedir. Lütfen tüm sorumluluğun kendinizde olduğunu bilerek çalışmaya katılınız.

Katılımcıların normal zihinsel algılama yeterliliğine sahip olmaları ve ciddi bir sağlık sorunlarının bulunmaması gerekmektedir. Zihinsel algılama veya ciddi sağlık sorunu olanların; ya da çalışmanın kendilerine uygunluğu konusunda kuşku taşıyanların  toplantıya katılmamaları veya doktorlarına danışarak katılmaları rica olunur.

Toplantı kaydedilecektir ve tümü ya da bölümleri sosyal medyada paylaşılabilecektir. Katılımcıların bu hususa izin vererek toplantıya katıldıkları kabul edilecektir.

Toplantının faydalı olması ümidiyle çalışmamıza bekler, sağlıklı ve güzel günler dileriz.

Bu toplantı bilgisini önem verdiğiniz ve şu an olumsuz duygularla mücadele ediyor olabilecek yakınlarınız ve arkadaşlarınızla da paylaşmanızı rica ederiz. Böylelikle onlar da duygularını değiştirme imkanı elde edebilirler.

En iyi dileklerimizle 🙂

Arkadaşlarınla paylaş

( * ) Katılım formunu daha önce doldurmuş olanların formda belirttikleri duygularda değişiklik yok ise tekrar doldurmalarına gerek yoktur. Eğer duyguda ya da verdikleri puanda değişiklik var ise, tekrar doldurmaları iyi olur. Böylelikle çalışmanın faydalarını hem kendileri hem de biz daha doğru takip edebiliriz.