Bu çalışma koronavirüs sorununun yaşandığı bu dönemde olumsuz duyguların dönüştürülmesine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenmektedir. Katılım ÜCRETSİZDİR.

Olumsuz duyguları hızla dönüştürmek için Quick-MOODFix

Korku, kaygı gibi olumsuz duyguları hızla dönüştürmeye imkan sağlayan bir grup etkinliğidir. Zoom konferans programı ile online olarak yapılır. (Katılımcılara ayrıntılar gönderilecektir.)

Uygulama süresi 15 dakika, toplam etkinlik süresi ise bir saattir. Uygulama dışındaki süre sohbet ve bilgi paylaşımına ayrılmıştır. Katılımcıların uygulama sırasında kameralarını açmaları gerekmektedir

Çalışma genellikle  son derece hızlı ve etkili sonuç verir.  Olumsuz duyguların kökenlerine veya içeriklerine değinmeye gerek olmadan çalışılır. Özel bir kıyafet ya da mekana ihtiyaç doğurmaz. Rahatsız edilmeyeceğiniz bir ortamda bulunmak ve gözlerinizi kapattığınızda düşmeyecek şekilde  oturabileceğiniz bir koltuk ya da sandalye kullanmak yeterlidir.

Toplantıya 12 yaş üstü herkes katılabilir.  Ailelerin grup olarak katılmaları mümkündür. (Özel bilgilerin ifade edilmesi gerekmeyecektir.) Katılımcıların yanlarında bir kağıt ve kalem bulundurmaları faydalı olur.

Bilincin kaybolması veya herhangi bir olumsuz etki oluşması söz konusu değildir. Bir teşhis ya da tedavi yöntemi değildir. Hayata  başka bir bakış açısı geliştirilmesini sağlayan bir kişisel gelişim tekniği olarak değerlendirilebilir. Araç kullanıyor ya da dikkat gerektiren bir işle uğraşıyorsanız lütfen toplantıya katılmayınız.  Işıl Musluer çalışma sonuçları ile bir taahhüt vermemekte ve ortaya çıkabilecek olumsuzluklarla ilgili bir sorumluluk üstlenmemektedir. Lütfen tüm sorumluluğun kendinizde olduğunu bilerek çalışmaya katılınız.

Katılımcıların normal zihinsel algılama yeterliliğine sahip olmaları ve ciddi bir sağlık soru taşımamaları gerekmektedir. Zihinsel algılama veya ciddi sağlık sorunu olanların; ya da çalışmanın kendilerine uygunluğu konusunda kuşku taşıyanların  toplantıya katılmamaları veya doktorlarına danışarak katılmaları rica olunur.

Toplantı kaydedilecektir ve tümü ya da bölümleri sosyal medyada paylaşılabilir. Katılımcıların bu hususa izin vererek toplantıya katıldıkları kabul edilecektir.

Katılımdan fayda göreceğini düşündüğünüz arkadaş ve yakınlarınızla paylaşmanızı rica ederiz.

Toplantının faydalı olması ümidiyle çalışmamıza bekler, sağlıklı ve güzel günler dileriz.