EĞİTİM DÜZEYİ

Işıl Musluer ortaokul ve lise eğitimine Ankara Koleji’nde başlamış ve lise eğitimini İran’da “Teheran School for Foreign Residents” adlı Amerikan kolejinde tamamlamıştır.

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi (SBF-Mülkiye), Uluslararası İlişkiler Bölümünde okumuştur.

BİLDİĞİ DİLLER

İngilizce ve Fransızca bilmektedir.


İŞ TECRÜBESİ

  • Türk Amerikan Kültür Derneği’nde İngilizce Öğretmenliği yapmıştır. (Üniversite’de öğrenci olduğu yıllarda, toplam 2 yıl)
  • Devlet Bakanı Mesut Yılmaz ve Devlet Bakanı Prof.Dr. Ali Bozer’in Özel Kalem Müdürü olarak çalışmıştır.  (Üniversite mezuniyeti sonrasında; toplam 2 yıl)
  • Dışişleri Bakanlığı’nda meslek memuru (diplomat) olarak görev yapmıştır.  (Toplam 8 yıl. 3 yıl Fransa, Strasbourg’da “Avrupa Konseyi Nezdindeki Türkiye Daimi Temsilciliği’nde, 2 yıl ise Azerbaycan, Bakü’de Türkiye Büyükelçiliği’nde görevli olarak bulunmuştur.)
  • İTM Mühendislik Mümessillik ve Dış Tic.Ltd.Şirketi’nde İş Geliştirme ve Dış  Ticaret Müdürü olarak çalışmıştır.  (Toplam 18 yıl)

HALEN   tam zamanlı olarak Hipnoz ve NLP konusunda çalışmaktadır. İstanbul Caddebostan’daki merkezinde ve Ataşehir’deki Değişim Terapi Merkezi’nde bireysel seanslar düzenlemekte ve sertifikalı eğitimler vermektedir.

 


Işıl Musluer’in  HİPNOZ ve NLP YOLCULUĞU VE ALDIĞI EĞİTİMLER  için lütfen tıklayınız

Işıl Musluer’den SEANS RANDEVUSU almak için ütfen tıklayınız.