Neden Işıl Musluer?


Çünkü Işıl Musluer Dr.Richard Bandler’ın ve “The Society of NLP®”nin   lisanslı eğitmenidir. Bu ünvan son derece az kişide bulunmaktadır.

Bu, Işıl Musluer’in sadece “The Society of NLP®” bünyesindeki eğitmenlerden eğitim aldığını değil, aynı zamanda hocalık eğitimlerini  Dr. Richard Bandler’ın bizzat kendisinden  aldığını ve bunları başarıyla tamamladığını göstermektedir.  Bu sayede Işıl Musluer Richard Bandler imzası ve “The Society of NLP®” sertifikasıyla dünyanın her yerinde NLP Uygulayıcı ve Uzman Uygulayıcı Programları verme yetkisini kazanmıştır. Bu Işıl Musluer tarafından hazırlanan programların en üst kalitede programlar olduğunun garantisi ve güvencesidir.

Işıl Musluer ayrıca hazırladığı seminer ve programların  ufuk açıcı, keyifli, eğlenceli,  hızlı ve etkili olmasına özen göstermektedir. Tüm NLP programları uygulamalı çalışmalar içerir.

Işıl Musluer yıllarca hem kamu hem de özel sektörde çalışmıştır. Değişik ülkelerde okumuş, değişik ülkelerde çalışmıştır.  Tüm çalışmaları bu bilgi ve deneyimin üzerine kuruludur. (Işıl Musluer’in ayrıntılı özgeçmişi için tıklayınız.)

Hipnoz ve NLP alanında dünya çapında uzmanlığa ve sertifikasyonlara sahiptir. İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Dünyadaki literatürü yakından takip etmektedir. Bu alanda dünyanın önde gelen çoğu uzmanı ile yakın temas halindedir.

Teorik donanımının yanısıra son derece zengin bir uygulama tecrübesine sahiptir. NLP’nin sihirli bir değnek gibi işleyen mekanizmasını çok iyi bilmektedir. Hazırladığı tüm programları bu  tecrübelerin ve NLP’ye duyduğu inancın zenginliği ışığı altında sunmaktadır.

En önemlisi Işıl Musluer, kendisinin programlarına katılanların, en az kendisi kadar başarılı, deneyimli,  konusuna tutkuyla bağlı ve dünya çapında birer NLP Uygulayıcıları olabilmelerini sağlama misyonu ile hareket etmektedir. Bu misyon çerçevesinde programlarına katılanların pratik yapabilmelerini, tecrübe kazanabilmelerini,  profesyonel hayata atılabilmelerini ve aynı zamanda benzer düşünce yapılarına sahip meslektaşları ile biraraya gelerek  işbirliği yapabilmelerini kolaylaştırıcı imkanları yaratmaya çalışmaktadır. Nitekim ABD’den sertifikalı NLP programına katılanlar, katıldıkları programın ileriki tarihlerde  düzenlenen programlarına da, şartlar uygun olduğu sürece,  tekrar tekrar,  çok cüzi bir ücret karşılığında katılabilme imkanını kazanırlar.

Kısaca Işıl Musluer, NLP programları ile benzer ideal ve ilkelere sahip bir topluluğun parçası olma ve birlikte gelişme imkanını sunmaktadır.