"Hipnoz ve NLP ile Tanışma" programımız hayatınıza benzersiz faydalar sağlayacaktır.

2 GÜNLÜK TEMEL PROGRAM

Hipnoz ve NLP ile Tanışma

Bu Programa Neden Katılacaksınız?

Bu programa katılanlar Hipnoz ve NLP’nin genel çerçevesi ve uygulamaları hakkında bilgi sahibi olurlar. Bu sayede ufukları açılır,  kendi hayatlarında ve sevdiklerine katkı sağlamak için  kullanabilecekleri teknikler edinir ve uygulamalı olarak bunları deneyimleme imkanı bulurlar.  Bu program ile bilinçaltı mekanizmaların ne denli önemli olduğunu, NLP’nin nasıl da güçlü teknikler içerdiğini ve NLP ile hipnozun bağlantılarını anlarlar; tekniklerin nasıl öğrenilip kullanılabileceğine ve değişimlerin nasıl gerçekleştiğine  dair bilgiler edinirler.

Ayrıca programın kendisi başlıca bir kişisel gelişim yolculuğu yaratır. Katılımcılar kendileriyle ilgili bir çok alanda farkındalık sağlar ve değişim gereken unsurları farkedip üzerinde çalışma kararlılığı edinebilirler.

Bu program katılımcıların bir çoğunun, konuyu ne kadar çok sevdiklerini ve kendilerinin de bu çalışmalara ne kadar yatkın olduklarını farkedebilmelerine ve arzu ederlerse nasıl daha ileri düzeye ilerleyebileceklerine dair yol haritası çizebilmelerine de yardımcı olur. Nitekim program sonunda katılımcıların bir çoğu,  profesyonel düzeyde bir NLP donanımına sahip olmak için ABD’den sertifikalı “NLP Uygulayıcısı Programı”na katıldıkları takdirde bunu gerçekleştirme adımını atmış olurlar.

Amacı Nedir?

Bu programın amacı katılımcıların  bilinçaltı, hipnoz ve nlp konuları hakkında genel bilgi sahibi olmalarını ve günlük hayatta kullanabilecekleri bazı teknikleri de deneyimlemelerini ve kendi hayatlarına aktarabilmelerini sağlamaktır.

Bu program ile katılımcılar:

  • Hipnoz ve NLP nedir?
  • Nasıl çalışır?
  • Bilinçaltının mekanizmaları nelerdir?
  • Bilinçaltında nasıl değişim yapılabilir?
  • Bilinçaltına yerleşmiş olumsuz duygu ve kayıtların dönüştürme yöntemleri nelerdir?
  • Öğrenmeyi hızlandırıcı etkenler nelerdir,  gibi sorulara cevap bulabilecek;
  •  günlük hayatlarında uygulayabilecekleri teknikler öğrenecek; ve,
  • bu sayede hem kendilerine, hem ailelerine hem de çevrelerine fayda sağlayabilecekler;
  • daha etkili, başarılı, sağlıklı ve mutlu olmanın yöntemlerini keşfedeceklerdir.Uygulamalı bir programdır. Katılımcıların bazı teknikleri uygulayarak deneyimleyebilmeleri esas alınır. Program  son derece keyifli ve eğlenceli bir şekilde gerçekleşmektirilmektedir.

Kimler katılabilir:

Hipnoz ve NLP’yi merak eden, hayatımıza hükmeden bilinçaltının nasıl işlediğini ve nasıl dönüştürülebileceğini anlamak isteyen, bu sayede de,  iş ve özel hayatında daha mutlu, sağlıklı, etkili  ve başarılı olmayı arzulayan herkes katılabilir.

Öğrencilerden, ev hanımlarına, çalışanlardan, sanatçılara ve sporculara kadar çok geniş bir yelpazeye hitap eden bir programdır.

Katılmak için lütfen temas kurunuz.

Nasıl yapılmaktadır?

Son derece ilginç ve keyifli bir programdır.  Hipnoz ve NLP konusunun ne olduğunun ve nasıl çalıştığının genel hatları ele alınır. Ayrıntıya girmeyen çalışma mekanizmaları ve teknik bilgiler verilir,  uygulama ile deneyimleme fırsatı sağlanır.  Katılımcıların kendi hayatına aktaracakları ve fayda sağlayacakları teknikleri görmeleri ve uygulayabilmeleri hedeflenmektedir.

Ya sonrası?

Sadece kısa bir program ile tamamiyle ufkunuzu açarak bilinçaltı dünyasını, NLP ve hipnozu keşfedebilseydiniz, kendi günlük hayatınızda kullanabileceğiniz ve çok güçlü olumlu etkileri olan teknikler edinebilseydiniz ve sadece bununla bile ne kadar büyük değişimleri kendinizde ve çevrenizde sağlayabildiğinizi görebilseydiniz, sizce nasıl olurdu?

Cevabı size ait!
Adım atıp keşfetmeye başlamak için hemen karar verin, ve bizi arayın!
Çok memnun kalacağınızdan neredeyse eminiz!

Hemen şimdi tanışma programımıza katılmak ve size en uygun program tarihini öğrenmek için lütfen bizimle temas kurunuz.