Işıl Musluer - NLP ve Hipnoz UzmanıDr. Richard Bandler ve “The Society of NLP™" Lisanslı Uluslararası NLP Eğitmeni

Işıl Musluer üniversite öğrenimini Ankara Üniversitesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünde yapmış, İran, Fransa ve Azerbaycan’da yaşamış ve uzun yıllar hem kamuda, hem de özel sektörde çalışmıştır.

İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

İstanbul Caddebostan’daki kendi merkezinde ve Ataşehir’deki Değişim Terapi Merkezinde hizmet vermektedir.

Işıl Musluer, bireysel NLP seansları yapmakta,  NLP sertifika eğitimleri vermekte ve genel katılıma açık eğitim ve toplantılar düzenlemektedir.

Işıl Musluer,  Bireysel NLP seanslarında, kişilerdeki istenmeyen duygu ve davranış kalıplarının değiştirilmesi, fobi gibi sorunların giderilmesi ve kişinin gerçek potansiyelinin ortaya çıkarılmasına yönelik çalışmaktadır.  Son derecede olumlu ve hızlı sonuçlar alınabilen  bu seanslar genellikle başarı, mutluluk, sağlık ve iç huzurunda artış ile sonuçlanmaktadır.

Işıl Musluer’in verdiği NLP sertifika eğitimleri iseNLP’yi dünyada ilk kuran kişi olan Richard Bandler ve onun kuruluşu olan  “The Society of NLP®” lisansı ile verilmektedir. Eğitim sonunda  Richard Bandler’dan ıslak imzalı ve uluslararası geçerliliğe sahip sertifika sunulmaktadır. Eğitimde, kendi eğitmenlerince kullanılmak üzere  Richard Bandler tarafından geliştirilen özel bilinçaltı teknikler de kullanılmaktadır.

Işıl Musluer, genel katılıma açık eğitim ve toplantılar dışında,  kendisinden NLP eğitimi  alan öğrencilerinin,  öğrendiklerini uygulayabilmeleri, tecrübe kazanabilmeleri ve profesyonel hayata daha kolay geçebilmeleri amacıyla  periodik  NLP ve Hipnoz Pratik Grubu toplantıları yapmaktadır.

Işıl Musluer  kurumsal eğitimler de vermektedir. “Hipnotik Teknikler ve Satış” “Zaman Yönetimi ve Bilinçaltına Yerleştirme” “İş Hayatında Bilinçaltının Kullanımı” gibi  başlıklara sahiptir.

Genel katılıma açık, eğitim, seminer ve sohbet toplantıları  ise NLP ve bilinçaltı mekanizmalarının daha geniş kitlelerce öğrenilmesi ve faydalarından yararlanılmasının sağlanması  amacını taşımaktadır.

Işıl Musluer kişilik özellikleri, bilgi ve deneyimi ile hem NLP ve bilinçaltı tekniklerini doğal ve içgüdüsel bir maharetle uygulayarak hızlı sonuç alma becerisine ve hem de son derece keyifli eğitim verebilme yeteneğine sahiptir.

Işıl Musluer ile çalışanlar ne diyor? Hayatlarında nasıl bir değişim elde etmişler?

Siz de hayatınızı dönüştürmek isterseniz lütfen bizi arayınız: 0 (553) 075 11 30