Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi için hipnotik meditasyon

( * ) Bu kayıt Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Norveççe, İsveççe, Danimarkaca, Hollandaca, Romence, Rusça, Ukraynaca, Yunanca, Hintçe ve  Arapça dahil olmak üzere 22 dilde hazırlanmıştır.

Bilgisayara indir

Youtube kanalına abone ol.

Bu kayıt, korona viruse karşı, kişilerin doğal iyileşme yeteneklerinin arttırılması, bağışıklık sistemlerinin güçlendirilmesi ve stres seviyelerinin düşürülmesi amacıyla  İngiliz hipnoterapist Freddy Jacquin tarafından yürütülen global bir projenin parçasıdır. Kaydın Türkçe’si Işıl Musluer tarafından hazırlanmıştır. 

Lütfen bir araç kullanıyorsanız ya da dikkat gerektiren bir iş yapıyorsanız bu kaydı dinlemeyiniz.

Kayıttan en iyi faydayı alabilmek için fırsat buldukça,  15 dakika boyunca rahatsız edilmeyeceğiniz bir yere geçiniz, rahatça oturunuz ve dinleyiniz.

Kaydın herhangi bir teşhis veya tedavi amacını gütmediğinin ve  bir sonuç garantisi içermediğinin bilincinde olarak kaydı dinleyiniz. Herhangi bir tedavi görüyorsanız ya da   kaydın  size faydası konusunda kuşkunuz var ise, lütfen kaydı dinlemeyiniz.  Gerektiği takdirde doktorunuza danışarak kullanınız.  Işıl Musluer kaydın dinlenilmesiyle ilgili tüm sorumluluklardan muaftır.   Lütfen tüm sorumluluğun kendinizde olduğunun bilinci ile hareket ediniz.

Lütfen kaydı,  fayda sağlayabileceğini düşündüğünüz tüm arkadaş ve dostlarınızla paylaşınız.