Doktor tavsiyesi Bursa’dan gelen M: 

 

…. Bursa Mudanyada yasıyorum. 25 yaşındayım.  Işıl Musluer’i doktorumun tavsiyesiyle tanıdım.

….…. Evliligimdeki sorunlarim yuzunden hayatimi olumsuz etkileyen sorunlarım vardı.…Geçmişimdeki kötü olaylar olaylar sebebiyle olan korkularımı, stres dolasıyla oluşan istifralarımı ve sindirim sorunlarımı bilinçaltı teknikleri ile Işıl Musluer tamamiyle kaldırdı.

… Calişmaya baslamadan önce NLP ve bilinçaltı olayını ilk doktorumdan duyduğumda çekinmiştim açıkçası. Ama Işıl Hanımı gördükten ve  onun sıcak kanlı, güler yüzlü, işini severek yapan, tatlı bir insan olduğunu farkettikten sonra biraz rahatlamıştım.

… Seanslara başladıktan sonra, daha da rahatlamaya ve kötü düşüncelerimi atmaya başladım.  Kendime güvenim, korkularımı yenebileceğime dair inancım yerine geldi diyebilirim.

…Bursa’dan Istanbul’a toplam 3 kere giderek Işıl Hanım ile görüştük.İlk sefer 3 saatlik, ikinci sefer 2 saatlik ve son sefer de bir saatlik seans yaptık.

…Yaklaşık 2 sene geçti bu seansları alalı. Işıl Hanım ile görüştükten sonra çok olumlu sonuçlar aldım.

…En önemlisi 20 günde bir tekrarlayan, beni acillere sürükleyen ve yaklaşık  bir hafta beni yatağa bağlayan sindirim sorunlarım ortadan kalktı.

…Işıl Musluer işini çok severek yapıyor. Konusunda uzman ve çok iyi. Aldığı eğitimleri ve sertifikaları da gördüm. Gelenlere çok iyi davranıyor; nazik ve kibar. Seanslarda oldukça rahatlatıyor insanı. Ben ve ailem gerçekten çok memnun kalarak ayrıldık yanından.

… Heleki gün geçtikçe sonraki etkilerini de  görmek beni  kendimle  daha da huzurlu yaptı.

…Benim için, üzerimde hayat boyu sürecek derece olumlu etkileri olan bir çalışma oldu. Kendisine teşekkür ederim.

…İnsanlara anlattigimiz zaman bu değişime inanmayanlar elbetteki olabilir ama ben bizzat yaşadım. Seanslar muhteşemdi.

… Işıl Musluer’i sorunları olan herkese kesinlikle tavsiye ederim. Gönül rahatlığıyla Işıl Hanıma gidebilirler.


Işıl Musluer’den not:

Yukarıdaki danışanın doktoru, çalışmalarımız bittikten yaklaşık 15 gün sonra, danışanın 6-7 yıldır kullanmakta olduğu ilaçların kullanımını sonlandırmak amacıyla kullanımını azaltmaya başladıklarını bildirmiştir.